Kategoriler
Hesap İşlemleri
üye
0
HLT Plastik Eczane Poşetleri Hakkında

2012 yılında Dünyaca ünlü alaçatı sabunları bayiiliği ile başlayan serüvenimiz, HLT Plastik markası ile Eczane Poşeti imalatı, toptan ve perakende satışı ile yeni bir boyut kazandı. Firmamız sektörde henüz yeni olmasına rağmen doğada çözünebilme özelliği ile çevreyi kirletmeyen doğa dostu ürünleri, ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve uygun fiyat politikası ile kısa sürede Türkiye genelinde birçok eczanenin çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Gelişen teknoloji ve eczacılarımızın değişen ihtiyaçlarını dikkate alarak üretim ve satış politikasını şekillendiren HLT Plastik; doğada çözünebilme özelliği ile çevreyi kirletmeyen doğa dostu bio eczane poşetlerini, kendine özgü tasarımları ile buluşturarak eczacıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere çok çeşitli ebatlardaki poşetleri, ürün yelpazesine eklemeye devam etmektedir.

"Müşteriye Sonsuz Güven" ve "En Uygun Fiyat" politikasını benimseyen firmamız, ister telefon ile isterse de sitemiz üzerinden online olarak verilen siparişlerde sipariş verilen ürün bedelini, ürün müşteriye ulaştığında tahsil etmekte ve ürünlerine en ucuz fiyat garantisi vermektedir.

Yine "Hızlı Teslimat = Müşteri Memnuniyeti" ilkesinden yola çıkan firmamız, sipariş verilen poşet ve bez çantaların, ertesi gün müşteriye ulaşacak şekilde kargoya vermektedir.